Yukarıya Git


Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

PUBG New State

Krafton tarafından yayınlanan PUBG New State, Battle Royale, üçüncü şahıs nişancı türünde bir oyundur. PUBG New State ne zaman çıkacak sorusu merak edilirken, oyun 11 Kasım 2021 tarihi itibari ile piyasaya sürülmüş ve kullanıcıların erişimine açılmıştır. PlayerUnknown's Battlegrounds serisinden devam eden PUBG New State, Krafton ve PUBG Corporation tarafından geliştirilmiştir. Oyun, Android ve iOS platformlarını desteklemekte ve Google Play Store, App Store üzerinden ücretsiz oynanabilmektedir. Oyuncuların büyük merak ile beklediği oyunda PUBG’ye göre önemli değişimler de mevcut. Oyun, 2051 yıllarını yansıtmakta olup oyuncuları yeni bir geleceğin içine çekmekte, bu yeni gelecek ile beraber oyuncular TROI adlı haritada savaş mücadelesi verecekler. PUBG New State, PUBG oyunlarının mobil serilerine göre daha gerçekçi grafiklere sahip. Global Illumination teknolojisi ile geliştirilen oyunun grafikleri, oyuncular için de yeni bir deneyim olacak. PUBG New State, oyun içi silah özelleştirme, dronlar, çeşitli yeni araçlar, oyunda ölen takım arkadaşınızı yeniden canlandırabilme sistemi gibi özellikler de sunmaktadır.

PUBG New State Nasıl Oynanır?

PUBG New State oynanışında bir farklılık olup olmayacağı merak edilen konular arasında yer alıyordu. PlayerUnknown's Battlegrounds serisi olan PUBG New State’de oyuncuları, PUBG Mobile girişi ile aynı oyun başlangıcı karşılamaktadır. Oyun, en fazla 100 oyuncunun bir uçak içerisinde beklemesi ile başlamaktadır. Uçak belirli bir güzergahta ilerlerken oyuncular uçaktan atlarlar ve savaşacakları haritada istedikleri bir noktaya inerler. İnişi başarılı bir şekilde gerçekleştiren oyuncular öncelikle zırh, kask, silah, çanta gibi ekipmanlar toplarlar. Bu ekipmanlar,  haritada bulunan binalardan, çevre yerlerden bulunabilmektedir. Oyuncular ekipmanlarını topladıktan sonra savaşa hazır haldedirler. Oyundaki amaç rakipleri yok edip en sona kalabilmektedir.

PUBG New State NC

PUBG New State NC, oyuncuların yeni kasalar açmalarını, görünümlerini değiştirmelerini ve daha birçok avantaja sahip olmalarını sağlayan oyun içerisinde kullanılan bir para birimidir. PUBG New State başlangıçta herkese sabit kişisel kıyafetler vermektedir. Oyuncuların, oyunun vermiş olduğu bu kıyafetleri değiştirmeleri için PUBG New State NC satın almaları gerekir. Her oyuncu oyuna kişisel kıyafet seçimi ile girmektedir, bu kıyafetleri eşsiz kostümler, kasklar, botlar, pantolonlar gibi eşyalarla değiştirmek isteyenler oyuncular PUBG New State NC almaktadırlar.

PUBG New State Premium Pass

PUBG New State, Survivor Pass sistemini açıkladı. Oyuncular açıklanan sistem için Premium Pass ya da Premium Pass Plus satın alabiliyorlar.

PUBG New State Premium Pass İçerikleri

 • 50 Premium Ödülü açabilir ve seviye yükseltmede elde edebilirsiniz.
 • Anında bir Ön Ayarlı Slot Bileti elde edebilirsiniz. (30 Günlük)

PUBG New State Premium Pass Plus İçerikleri

 • Anında Avcının Altın Maskesini elde edebilirsiniz.
 • 15 Seviye artırarak sezona başlıyorsunuz.
 • Anında 7 Tavuk Madalyası elde edebiliyorsunuz.
 • 50 Premium Ödülü açabilir ve seviye yükseltmede elde edebilirsiniz.

PUBG New State Sistem Gereksinimleri

PUBG New State indirmek isteyen oyuncular Google Play Store ve App Store uygulamalarını kullanabiliyorlar. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilen oyuncular, indirmeden önce PUBG New State sistem gereksinimlerini inceleyebilirler;

PUBG New State Android Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Android 6.0 veya üzeri
 • İşlemci: 64-bit (ABI arm64 ya da üstü)
 • RAM: 2 GB veya üzeri
 • İndirme boyutu: 1,5 GB
 • Open GL 3.1 veya üstü / Vulkan 1.1 ya da üzeri

PUBG New State iOS Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: iOS 13 veya üzeri
 • İndirme boyutu: 1,5 GB

Yüklenen dijital oyun paraları (UC) verdiğiniz Id 'ye yüklendikten sonra geri çekilemez, iade edilemez, iptal edilemez.