PUBG Mobile Sezon 13 Yakında Başlıyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PUBG Mobile oyunundaki Royale Pass 13.Sezon tahmini olarak 13 Mayıs 2020'de başlayacak.

PUBG Mobile Sürüm 0.18.0 Güncellemesinin tarihini yayınlayan Tencent, oyuncuları 13. Sezonda farklı silah kaplamaları, karakter türleri, harita güncellemeleri ve yepyeni bir PUBG Mobile oyun deneyimini planlandığını doğruladı. Ayrıca Tencent, gelecek güncelleme ile birlikte, Miramar 2.0 haritası ve yeni Evo Alanı Modlarının oyuna ekleneceğinin de haberini verdi.

PUBG Mobile oyununun yapımcısı olan Tencent'in yayınladığı haberler sonucunda oyuncu arayüzünde bazı değişiklikler yaptığını ve oyuncuların daha keyifli bir oyun oynamalarına yardımcı olacağını açıkladı.

PUBG Mobile oyununun Royale Pass bölümünde yer alan Elite Upgrade ve Elite Upgrade Plus özelliklerini aktif etmek için buraya tıklayarak uc satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile'ın diğer tüm sezonları gibi, oyuncular Royale Pass'ın içindeki heyecan verici yeni şeylere sahip olmak için sabırsızlanıyor.

Tencent, PUBG Mobile 13. Sezon Royale Pass içeriğinde tamamen yeni bir oyun temasının bulunacağı ve ayrıca yeni şekiller, duygular ve diğer ilginç ödüller ile birlikte yeni sezon güncellemesinin ekleneceğini duyurdu.

Ayrıca, yeni sezonun As ve Fatih gibi kategoriler için orijinal ad etiketleriyle birlikte yeni başlıklar da taşıyacağını ortaya çıkaran bazı söylentiler de var. Tüm bu özelliklere ek olarak: Fire Ranger, Nebula Hero ve Captain Hawk gibi birkaç benzersiz ve heyecan verici karakter olacağı haberi de bu söylentiler arasında yer almakta.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?