Pubg Mobile 14.Sezon Ne Zaman Başlayacak ? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Pubg 13.Sezon başlangıcıyla beraber Çılgın Miramar ve gizemli orman görevi ile oyunculara çatışma sırasında ek bonus sağlayacak özelleştirmelerde eklenmesiyle, 13.Sezon görevlerin tamamlanması etkinliklerin bitirilmesi ile birlikte tamamlanma sürecine yaklaşmasıyla PUBG Mobile 14. Sezon hakkında söylentiler konuşulmaya başlandı.

Pubg Mobile 14.Sezon Ne Zaman Çıkıyor ?

Pubg mobil 14.Sezon ne zaman başlayacak diye düşünürken oyuncuların soruları artık yanıtlanabiliyor. 0.19.0 güncellemesinden sonra 14 Temmuz sabah saat 5:00 'da yayınlanması bekleniyor. Sezon çıktıktan sonra pubg uc yükleme yapabilirsiniz. Sitemizin size sunduğu 14.Sezon Royal Pass, Elite Pass Plus 'ları çıktığı sezon açıldığı saniyeden itibaren satın alabilirsiniz.
Yeni sezonun efsanevi teması 'Spart the Flame' olarak çıkması bekleniyor. Bu sadece tahminlerimiz ve araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz kesin olmayan bilgilerdir. 

14.Sezon Ödülleri Ne Olucak  ?

14.Sezon yeni arayüzü olan Spart the Flame temasına uygun ihtişamlı kıyafetlerin yer alacağı konuşulsada kesin bir bilgi henüz yayınlanmamıştır. 

Diğer ihtişamlı ödüllerin bir kısmıda göz alıcı ve kendini belli eden şekildedir. Ödül içeriklerinde şuanlık sadece Kask ve Silah tasarımı yer almaktadır.

Diğer görevlerden biride çok beklediğiniz eşşiz kusurlukta olan 14.Sezon kıyafeti, görevlerinizi yaparken hem eğlenin hem Pubg Mobile 'nin uçsuz bucaksız keyfine varın.

Sizinle paylaşabileceğimiz ihtişamlı son hediye Paraşüt özelleştirmesi 14.Sezon güncellemesini en iyi yansıtan ürün belkide bizim için budur Kargo Uçağından atladığınızda takım arkadaşlarınızın gözlerini kamaştırarak övgü dolu cümlelerini duyun.

14.Sezon başladığı andan itibaren sitemizden Royal Pass, Elit Pass Plus en indirimli fiyatlarla pubg mobil pass yükleyebilirsiniz. Pubg mobil yükleme sitesi olan oyunyardim.com 'dan 14.Sezon açıldığı andan itibaren Royal Pass, Elit Pass Plus almak istemezseniz  600 UC  buraya tıklayarak satın alıp oyun içinden Royal Pass, 1800 UC  buraya tıklayarak satın alıp Elit Pass Plus satın alıp yükleyebilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?