Efsane Günler Başladı %5 İndirim YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Efsane Günler Oyun Yardim‘da Başlıyor 

Efsane Günler 23-24-25-26-27 Kasım tarihlerinde neredeyse bütün ürünlerde %5 indirim ve daha fazla fırsatlarla başlıyor. Oyundaki karekterini değiştirmek isteyenlere, gücüne güç katmak için ekstra ürün indirimlerine, oyun içi paralar alıp kendini şımartmak ve hediye etmek isteyenlere göre son derece eşşiz bir ucuzluk ve alışveriş haftası başlıyor. Efsane Günler Oyun Yardim ‘da 23 Kasım 00.00 ‘da sizi bekliyor. Sevdiğiniz oyunların hiçbir yerde bulamayacağınız eşşiz indirimleri ve kampanyaları baş döndürücü bir şekilde 23 Kasım 00.00 ‘da sizi bekliyor. Sizde bu kampanyayı kaçırmamak için hemen sepetini oluşturun ve indirimlerin başlamasını bekleyin. 


Efsane Günler İndiriminin En Büyük Avantajı

Efsane Günlerin en büyük avantajı tabikide satıcılarımızı düşünüyoruz bütün ilan sisteminde yaptıkları ilan satışlarında komisyonunu 23-24-25-26-27 Kasım Tarihleri arasında %5 Oto Onay Sistemi ve %7 Canlı Destek ile yapılan işlemler için geçerli olacaktır. Sadece ve sadece bu tarihlerde geçerli olacak bu komisyon satıcılarımızada ekstra bir indirim imkanı sunacağı için karekter satın almak isteyen herkese büyük imkanlar sunuyoruz. 


Efsane Günler Hangi Oyunlarda Geçerli 

Efsane Günler hepimizin içtenlikle zaman harcayarak ve eğlenceli zamanlar geçirdiğimiz bütün oyunlarda mevcuttur. EFSANEGÜNLER İndirim Kupon Kodu ile beraber Aşşağıda belirtilen listedeki bütün oyunlarda, oyun içi eşyalar ve değerli epin kodlarda geçerlidir. İndirimli ürünlere ekstra bir indirim ile dahada ucuza sahip olmaya başlayabilirsiniz.  

Efsane Günler İndirimli Ürünler  

PUBG Mobile UC - Royale Pass - PUBG Lite BC
Metin2 Yang, Ejder Parası (EP), M2Bob, M24Pro
BİGO Live Elmas
Cabal Online ALZ, E-Coin, US Coin
Silkroad Online Türkiye Silk, pHBot, SBot
Free Fire Elmas, Haftalık Üyelik, Aylık Üyelik
Mobile Legends Elmas, Twilight Pass
Lol RP
Valorant VP
İnstagram, Tiktok, Youtube, Facebook, Twitter bütün kategorilerinde.
Point Blank TG
Zula Altın
Wolfteam Nakit, Joypara
Nimo TV Elmas, Coins


Efsane Günler İndirim Kuponu Kullanma Detayları

  • Sepette Kullanacağınız İndirim Kuponu İsmi : EFSANEGÜNLER
  • Kupon kullanmak isteyen müşterilerimiz üyelikli veya üyeliksiz bir şekilde ürünlerini sepete ekledikten sonra İndirim Kodu alanına girerek %5 indirim kullanabilmektedir.
  • İndirim Kuponu 23-24-25-26-27 Kasım 00.00 'a kadar geçerlidir. 
  • İndirim Kuponlarını tek bir seferlik değil SINIRSIZ KULLANIM hakkına sahiptirler bütün indirim geçerli ürünlerinizi bu indirim kodu ile satın alabilirsiniz. 
  • Efsane Günler indirim kuponu kodunu arkadaşlarınızla paylaşabilir, yararlanmalarında faydalı olabilirsiniz.
  • Herhangi bir problemde kullanabileceğiniz yedek kodlar EFSANEGUNLER, EFSANEGÜNLER1, EFSANEGÜNLER2, EFSANEGÜNLER3, EFSANEGÜNLER4 ve EFSANEGÜNLER5 'dir.

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?