Yukarıya Git


Ortalama Puan
5.0
Mükemmel (244)
%100
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap

03.05.2021 12:38
Its very Good
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (7) Yanıtla
04.02.2021 02:07
رائع.. قمت بالاستلام ف اقل من دقيقه.. فورا
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (11) Yanıtla
16.12.2020 01:50
Satın alcam. İnşaalah güzel olur
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (10) Yanıtla
29.11.2020 08:06
Umarım indirim teklifleri kalıcı olur ve Tanrı en iyi fiyattır
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (10) Yanıtla
06.08.2020 14:44
Mükemmel
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (9) Yanıtla
21.07.2020 21:52
Çok aşırı memnun kaldım teşekkürler ????????
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (6) Yanıtla
28.05.2020 19:57
bakiyeyi buradan alıp yurtdışındaki akrabalarıma gönderiyorum uyguna geliyor
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (4) Yanıtla
27.05.2020 15:42
i suggest Kabasakal for gift cards and easy payment
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (13) Yanıtla
27.05.2020 15:40
Kod anında yüklendi teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (13) Yanıtla
27.05.2020 15:31
sürekli alıyorum cok basarılı Sİte sorunsuz <3
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (9) Yanıtla

Google Play Kod

Google Play Kodu ile birçok Android uygulaması ve oyununda gücünüze güç katın! Dünyanın en büyük mobil oyun platformu olan Google Play'de birçok uygulama ile oyunda gücünüze güç katmaya hazırsanız başlayalım. Clash Royale veya Clash of Clans gibi favori oyunlarınızda daha fazla ilerlemek için Google Play Kodundan yararlanın veya kartınızı en son çıkan uygulama, müzik, kitap ve daha pek çok şey için kullanın. Kredi kartı gerekmez ve bakiyelerin son kullanma tarihi yoktur. Hemen bugün kendinize veya istediğiniz birine Play hediye edin. Şartlar ve Koşullar: Tabi olduğu şartların tamamını ve gizlilik politikasını görmek için play.google.com/tr-card-terms adresini ziyaret edin. Kullanıcı Türkiye'de mukim ve 13 yaşından büyük olmalıdır. Google Play kartı Google Arizona LLC (“GAZ”) tarafından verilmiştir. Kullanmak için Google Payments hesabı ve internet erişimi gereklidir. Kullanılan bakiye GAZ'nin satış ortağı olan Google Payment Corp. (“GPC”) tarafından Google Payments hesabınızda tutulur. Yalnızca Google Play'deki uygun öğeleri satın almak için kullanılabilir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır. Herhangi bir kart ücreti veya son kullanma tarihi yoktur. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz, Google Play dışındaki bakiyelerle birleştirilemez, yeniden satılamaz, takas edilemez veya değer karşılığında devredilemez. Kartın kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Yardım almak veya bakiyeyi görüntülemek için support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresini ziyaret edin.
Google Play; Android işletim sistemlerinde sahip cihazlar için ürün ve uygulama satışı yapan dijital bir markettir. Google Play Store oyun, kitap, müzik, gazetelik, haber gibi sayısız uygulama ile Android kullanıcılarına hizmet vermektedir. Google Play Store'dan ürün satın almak için öncelikle bir Google hesabınızın bulunması gerekmektedir. Google hesabını olusturduktan sonra dilediğiniz oyun ve uygulamaları indirebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz sahip olunabilen uygulamalar mevcuttur. Ücretli uygulamaları satın alabilmek için Google hediye kod satın alıp kullanabilirsiniz.

Google Play Hediye Kartı

Google Play TL hediye kartları, Google Play içerisinde yer alan ürün ve ya uygulamalara sahip olabilmek için, kredi kartına gerek duymadan ödeme yapmanıza olanak sağlar. Oyun Yardım'dan satın aldığınız 25 TL, 50 TL, 100 TL Google Play bakiyelerini, Google Play hesabınızda kullanarak dilediğiniz ürün ve uygulamaları bu bakiyelerle satın alabilirsiniz. Aldığınız Google Play hediye kodu tutarı kadar bakiye, Google Play Hesabınıza tanımlanır. Google play bakiyeniz ile oynadığınız oyunlarda oyun içi satın alımlar da yapabilirsiniz. Google Play 25 TL ile dijital market üzerinden dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Bir oyun içerisinde ya da uygulama içerisinde 25 TL'ye kadar olan ürünleri dilediğinizce satın alabilirsiniz. Oyunda bir çok oyun hesabı gelişiminize destek sağlarken, bir çok uygulamada ise tamamen yeni içerik ve özelleştirmelere sahip olmanızı sağlar. Google Play 50 TL ile dijital market üzerinden dilediğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Market üzerinde satılan popüler ücretli oyunlardan ya da uygulamalar göz atabilir ve sizin için en uygun ürünü satın alabilir bakiyenizin yettiğince alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Google Play 100 TL ile arkadaşlarınızla bir kaç film satın alabilir ya da arkadaşlarınızla online bir oyunda takım kurup en iyisi olabilirsiniz.

Google Play Hediye Kodundan kalan bakiyem ne olacak ?
Örnek; Oyunyardim.com
üzerinden 50 TL'lik Google Play Hediye Kodu satın aldınız, sonrasında Google Play Store'da bulunan bir uygulama için 25 TL'lik bir harcama yaptınız. Kalan 25 TL'lik bakiye Google Play Hesabınızda kalıcı olarak kalacaktır bir sonraki alışverişinizde kalan 25 TL'lik bakiyenizi kullanabilirsiniz.

Google Play Hediye Kodları Nerede geçerlidir ?
Sitemizden satın alacağınız Google Play Hediye Kodu Türkiye bölgesi için geçerlidir

Google Play Hediye Kodları Fiyatları Nelerdir?

Google Play 25 TL 24,50 TL
Google Play 50 TL49,50 TL
Google Play 100 TL100.00 TL

Google Play Hediye Kodlarını Nasıl Satın Alırım? 

www.oyunyardim.com sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde mobil ödeme yöntemini kullanabilirsiniz, kredi kartınız ile taksitli Google Play Kartı alışverişini rahatlıkla yapabilirsiniz. Google Play Hediye Kodlarını bir Google Play'de herhangi bir uygulama satın almak için kullanabilirsiniz. Google Play hediye kodu satın alarak, arkadaşlarınıza ailenize ve pek çok kişiye eşsiz hediyeler dağıtabilirsiniz. www.oyunyardim.com güvencesi ile satın alabileceğiniz 25 TL, 50 TL, 100 TL Google Play hediye kodlarını  https://play.google.com/store?hl=tr&code adresine gidip, kodunuzu girerek kolaylıkla aktifleştirebilirsiniz. Üyelikli yada üyeliksiz, birçok ödeme seçeneğimizle stoktan teslim Google Play kodlarını hemen satın al ve eğlenmek senin işin olsun! 

Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez geri alınamaz.