PUBG MOBILE 11. SEZON NE ZAMAN AÇILIYOR ? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG MOBILE 11. SEZON NE ZAMAN AÇILIYOR ?

Bir çok oyuncunun merak ettiği o tarih ise ; 11. Sezon Royale Pass'in 9 Ocak 2020 olarak tahmin ediliyor. Bugün yayınlanacak olan PUBG Mobile 0.16.5 sürümü yayınlanarak güncellemede 10. sezon sona erecek ve ardından 11. sezon başlayacak. 10. Sezon Royale Pass ise 8 Ocak'ta sona erecek.Yeni sezon için bir çok detay şimdi belli oldu.

Dünya genelinde popüler olan bir oyundan pek fazla bahsetmemize gerek kalmıyor. Ciddi anlamda herkesin sevdiği PUBG mobile oyunu için bir çok güncelleme ile bir çok sorun karşımıza çıkıyor.

PUBG Mobile 2020 önemli güncellemeleri getiriyor. Yeni sezon ile PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesini alacak ve en dikkat çeken mod içeriklerini indirebileceksiniz. Özellikle Ölüm maçı modu ile oyuna girmeden önce yüklemeleri ayarlayabileceksiniz. Kısacası yeni yükleme menüsü oyunda dahil edilecek.

Bu yenilikle silahları rahat bir şekilde seçebilir ve kullanabilirsiniz. Yeni silah ve kıyafetlerin görünümleri ise çok farklı. Ek olarak bölgeye kış alanı ve kar bisikletleri de geliyor.

Sende hemen bu maceraya hemen hazırlık yapmak için buradan  PUBG Mobile UC satın alabilirsin.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?